banner562

banner561

banner646

Silivrispor'un neferleriyiz...

Silivri Barikat Taraftar Grubu da bugün bir basın toplantısı düzenledi.

banner627
Spor 30.09.2017, 19:33 30.09.2017, 19:46
Silivrispor'un neferleriyiz...
banner614
banner636

Silivrispor-Pendikspor futbol karşılaşmasından sonra çıkan olaylarla ilgili olarak Kasaba Taraftar Grubu ve Silivrispor Kulübü tarafından yapılan basın açıklamalarının ardından bugün Barikat Taraftar Grubu da bir basın toplantısı düzenledi.

Grubun kurucularından Mehmet Korkmaz tarafından okunan yazılı basın açıklaması şu şekilde:

Saygı değer Silivri halkı, sayın basın mensupları ,sevgili Silivri Spor taraftarları;

Öncelikli olarak ülkemizin içinde bulunduğu şu zor günlerde gündemi bu şekilde meşgul ettiğimiz için hepinizden ayrı ayrı özür diliyorum. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.

Geçtiğimiz günler de Kasaba taraftar grubunun yapmış olduğu basın toplantısında konuşulan yanlış noktalarına değinmek istiyorum.

Bizler Silivri sporumuzun hizmetkarlarıyız. Kasaba grubu da Silivri sporda bizimdir. 2010 yılında rahmetli AHMET NEDİM BOZDAĞ abimizin önceliğinde kurduğumuz kasaba grubu görüyoruz ki abimiz rahmetli olduktan sonra yanlış insanları bünyesine alarak hizmet alanlarında değişiklik göstermiş ve bazı kişilerin ağzından çıkanları tekrar eder olmuş ve bu harekete ise taraftarlık adını koymuşlardır.

Bizler bugün sefası sürülen kuruluşların kurucularıyız. Fakat yanlış yönetim maddi ve manevi çıkarlar kasaba grubunu kuruluş amacı dışına itmiş. Birçok genç kardeşimiz yanlış yollara düşmüştür. Bizler Silivrispor kadar Silivri’mizi de seven Silivri’mizin gençlerini koruyup kollayan basın açıklaması için toplanılacak bir dernek lokalimiz olmadığı için ekmek teknemizde veren neferleriz.

Biz bir gün Silivri sporlu değiliz dendi. Görüyoruz ki sizler Silivri sporu alet edip taraftarlığa ihanet edenlersiniz. Ayrıca bize paralı asker denildi. Evet biz Silivri’mizin askeri abisi kardeşiyiz. Paramızı ise bu görmüş olduğunuz tekneden çıkarıyoruz. İş bulamayan kardeşlerimize iş imkanı sunuyor vefamızı da Silivri spor taraftarlığı ile ödüyoruz. Çok şükür alnımızın teriyle kazanıyoruz.

Ayrıca klüp başkanımız Sayın Akgün Duru hakkında kaba söylemlerde bulunulmuştur. Sayın başkanımızın bugüne dek ister esnaf olarak ister abi olarak bakıldığında kimseye ne kötü sözü nede bir kabalığı olmamıştır. Bize vermiş olduğu manevi destek haricinde kendisinden bir talebimiz olmamıştır. Çünkü biz kendi yapmış olduğumuz işlerle gençlere finans ve imkan sağlamaktayız.

Kasaba grubu bize paralı askerler derken daha önceki yönetimler de kasaba grubunu ödeme almadığı günlerde takıma desteğini kestiği ve maça gitmediğini bu işleri takip eden herkes bilir. Ve kendileri Akgün duru yönetiminden iç sahada 3 bin dış sahada 4 bin tl isteriz diye talepleri olmuştur. Şimdi sorarım sizlere paralı askerler biz miyiz yoksa onlar mı ?

Peki 2 ay öncesine gelelim biz Sayın Başkanımız Akgün Duru yönetim kurulu üyesi Yusuf Ziya Küpelioğlu ve ben Mehmet Korkmaz olarak Kasaba Grubu’na daha nezih daha güçlü ve daha sistemli çalışmalar yürütmeleri için kendilerine destek vereceğimizi SİLİVRİ SPOR çıkarları için tek bir yumruk olmamız gerektiğini aktardık.. Peki onlar ne yaptı ?? Silivri spor taraftarı olmaktan başka söz sahibi olmayan kişilere teşekkür pankartları ile ihanet örneği sergilediler Buna rağmen yüreği büyük kulübümüz onlara sahip çıkmaya devam etti.

Geçmiş liglerden daha zorlu 2. Ligde zorluklara göğüs geren yönetimin birde ihanetlerle uğraşıyor olması taraftarlığa ne kadar yakışır ? Kasaba taraftar grubunun son yapmış olduğu basın toplantısında ekran da gördüğümüz kişiler bu grubu kuran ve bugüne gelmesinde rol oynayan kişiler değildirler. Neden bu fotoğrafta gerçekten bu taraftar grubuna emeği geçen maddi ve manevi hizmetleri bulunan kimseler yok. Bu fotoğraftaki kişiler gerçek paralı askerlerdir.

BİZ EKMEĞİMİZİ ÇÖPTEK DESTEĞİMİZİ GÖNÜLDEN ÇIKARIYORUZ.

SON OLARAK BURDAN PARASINA GÜVENİP SİLİVRİ SPORA FİTNE TOHULARI EKENLERE SESLENİYORUM SİZİN PARANIZ BİZİM ALIN TERMİZİ BOĞAMAZ. BARİKAT TARAFTAR GRUBU OLARAK TRİBÜNDE KAVGALARIN DEĞİL BARIŞ VE KARDEŞLİĞİN YANINDAYIZ. ORTAK KAYGIMIZ SLİVRİ SPORDUR. SİLİVRİ SPOR SEVDAMIZ BAKİDİR GELİN SEVDAMIZA HEP BERABER SAHİP ÇIKALIM.

Yorumlar (2)
Er.S 3 yıl önce
Silivri'deki kürek kulüplerinin, yelken kulüplerinin, sutopu kulüplerinin, yüzme kulüplerinin, su balesi kulüplerinin, sörf kulüplerinin, rüzgâr sörfü kulüplerinin, kano kulüplerinin, motorlu su sporları kulüplerinin, sualtı kulüplerinin taraftarları ne yapıyor? Uyuyorlar mı? Onlar da basın açıklması yapsınlar arada sırada...
Silivrili Ahmet 3 yıl önce
Er.S isimli yorumcu çok güzel söylemiş. Hay ağzınla bin yaşa.
28°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 08 Ağustos 2020
İmsak 04:19
Güneş 06:00
Öğle 13:15
İkindi 17:07
Akşam 20:20
Yatsı 21:53
Günün Karikatürü Tümü