banner387

Silivrispor sezonu açtı

Silivrispor Kulübü Futbol Takımı, 2017-2018 sezon açılışını gerçekleştirdi.

Silivrispor sezonu açtı

Geçtiğimiz sezon play-off şampiyonu olarak 2. lig'e yükselen Silivrispor, 2017-2018 sezonu açılışını gerçekleştirdi.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru'nun yanı sıra açılış törenine siyasi parti temsilcileri, STK'larve çok sayıda taraftar katıldı.
 

Belediye Bandosu eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda; basketbol, voleybol, futbol takımları ve kulüp yöneticileri ile teknik heyet sahaya çıkarak tanıtıldı. Ardından protokol konuşmaları yapıldı.

EMRAH BABUŞÇU: VURDUĞUMUZ GOL OLSUN

Silivri İlçe Spor Müdürü Emrah Yüksel Babuşçu, "15-20 gündür belediyemizin ve Akgün Duru'nun büyük destekleri ile uzun yıllardır yapılmayan büyük bir tadilattan geçti stadımız. Eksiklikler olabilir ama 2. lig'de maçlarını başarı ile oynayacağız inşallah. Hem kendim ve kurumum adına Silivrispor'a başarılar diliyorum. Vurduğumuz gol olsun" dedi.

DURU: EN BÜYÜK TRANSFERİMİZ STADIMIZ
Babuşçu'nun ardından konuşma yapan Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru ise, "Amacımız örnek bir spor kulübü modeli oluşturup, şampiyon ve ahlaklı sporcular yetiştirmek, bununla birlikte de en yüksek başarıları elde edebilmektir. Tabi ki bu yılda en çok şuan olduğu gibi sizlerin desteğinize ihtiyacımız olacaktır. Bizim bu yılki en büyük transferimiz stadımız. Çünkü sezon başında burada maçlarımızı oynama izni yoktu. Şükürler olsun ki biz bu izni aldık. Stadımızı bu güzel görüntüye kavuşturan Sayın Belediye Başkanımız Özcan Işıklar ve Teknik Ekibime kulübüm adına teşekkür ediyorum. Bu çalışmalardan sonra bize oynama iznimizi veren İl Spor Müdürlüğü'ne, Federasyonumuza, Sayın Kaymakamımız Ali Partal Bey'e ve İlçe Spor Güvenlik Kurulumuzu da teşekkür ediyorum. En başta Silivrispor'umuz olmak üzere tüm kulüplerimize yeni sezonda başarılar dilerim. 2017-2018 sezonu hepimize hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

HAZIRLIK MAÇI 1-1 BERABERE SONUÇLANDI

Son olarak Büyükçekmece Tepecikspor ile hazırlık maçı yapıldı ve karşılaşma 1-1 berabere sonuçlandı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309