banner562

banner561

banner646

Silivrispor Kulübü'nden açıklama

Kasaba Taraftar Derneği Başkanı İrfan Bozdağ'ın düzenlediği basın toplantısının ardından Silivrispor Kulübü'nden de yazılı açıklama yapıldı.

banner627
Spor 29.09.2017, 18:40 30.09.2017, 19:46
Silivrispor Kulübü'nden açıklama
banner614
banner636

Silivri Kasaba Taraftar Derneği Başkanı İrfan Bozdağ'ın, Silivrispor - Pendikspor maçının ardından çıkan olaylarla ilgili olarak düzenlediği basın toplantısının ardından Silivrispor Kulübü'nden de yazılı bir açıklama yapıldı.

"Silivrispor Yönetim Kurulu" imzasıyla yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

Kasaba Taraftar Grubunun Temsilcileri tarafından yapılan basın açıklamasını izledik, birkaç önemli hususla ilgili açıklama yapıp daha sonra geniş bir açıklama yapacağız.

Bu grup yıllardır Silivrispor’un sözde taraftarları olduğunu iddia eden aslında basın açıklaması yaptıkları mekanlarında her türlü gayrimeşru olayların yaşandığı ve Silivri gençlerimizin bu mekanlarda kötü alışkanlıklara bulaştığı kamu oyunca bilinmektedir. Malum bu kişiler Silivrispor Kulübünden uzun yıllardır paralar alıp bu paralar karşılığında takımı destekleyen bir gruptur. Bu grup Bize , iç sahada ki her maç için 3.000,00-TL (ÜÇBİN) , deplasmanda ki her maç için 4.000,00-TL (DÖRTBİN) , deplasmanlara otobüs ve her maç için yüzlerce bilet talepleri ile gelmişlerdir.

Bugün basın açıklaması yapan taraftar grubu Başkanı kendisi ile yapılan özel bir görüşmede diyor ki ; benden değil …………..kişiden özür dilesinler. Demek ki bu …………….. kişi ya haberi olmadan bu grup tarafından kullanılıyor yada bunları yönlendiriyor. Şimdi çıksın bu kişinin kim olduğunu taraftar Başkanı açıklasın….

Ayrıca ; maç sonrası yaşanan olaylardan sonra kimlerle nerede toplantı yaptıklarını ve kimlerden akıl aldıklarını da açıklasınlar.

Şimdi değerli Kamuoyuna sormak istiyoruz ;

Sizce Kulübü Temsil eden bizler her türlü gayrimeşru olaylara bulaşmış olan ve Silivri’nin gençliğine kötü alışkanlıklar edindiren bu grup karşısında Dik mi Duralım ? yoksa Omurgasız mı olalım ?

Herkes şunu iyi bilsin ki; biz Silivrispor’u bu kan emicilerden kurtarmadan bu görevi bırakmayacağız.Buradan tüm Silivri’li Anne ve Babalara sesleniyoruz, Dikkat edin çocuklarımızı kötü alışkanlık edinebileceği malum yerlerden uzak tutun. Biz kimseden korkmadan çekinmeden Silivri için mücadele etmeye devam edeceğiz.

Kamuoyuna Saygı İle Duyurulur.

SİLİVRİSPOR YÖNETİM KURULU

Yorumlar (0)
29°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 09 Ağustos 2020
İmsak 04:21
Güneş 06:01
Öğle 13:15
İkindi 17:06
Akşam 20:18
Yatsı 21:51
Günün Karikatürü Tümü