Sertan Güriz isyan etti

Silivrispor'un teknik direktör değişikliğine giderek Bayram Toysal ile anlaşması Sertan Güriz'in sosyal medya üzerinden tepkisine sebep oldu.

Sertan Güriz isyan etti
banner429

Silivrispor Yönetim Kurulu, arka arkaya alınan başarısız sonuçlardan sonra aynı sezon içerisinde ikinci kez teknik direktör değişiklğine gitti.

Taşkın Güngör ile sözleşmenin karşılıklı olarak feshedilip Bayram Toysal ile anlaşılması takımı 2016 - 2017 sezonunda 3. lig'deyken çalıştıran Sertan Güriz'in tepkisine sebep oldu.

Geçtiğimiz yıl dönemin başkanı Ümit Kalko tarafından görevine son verilen Sertan Güriz ile ilgili olarak sosyal medya ortamlarında "Silivri'nin çocuğu" şeklinde paylaşımlar yapılmış ve "Silivri'nin yerlisi" olarak kabul edilmesinden dolayı görevden alınmasına tepki gösterilmişti.

Bu sezon iki sefer hoca değişikliği yapan Akgün Duru başkanlığındaki yönetim kurulu, son olarak Bayram Toysal ile anlaşma yoluna gidince Güriz de sosyal medya üzerinden doğum yerinin "Silivri" olduğunu gösteren kimliğinin de fotoğrafını yayımladığı bir paylaşımla tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 09:59

Cem Güner

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner435

banner434