banner387

Saral'dan Silivrispor'a destek mesajı

Silivrispor eski başkanlarından Mustafa Saral, play-off final karşılaşması öncesinde bir destek mesajı yayımladı.

Saral'dan Silivrispor'a destek mesajı

Silivrispor Kulübü eski başkanlarından ve Medipol Başakşehir Futbol Kulübü Asbaşkanı Mustafa Saral, bu cumartesi Ankara'da Erbaaspor ile play-off final karşılaşmasına çıkacak olan Silivrispor için bir destek mesajı yayımladı.

Mustafa Saral'ın mesajı şu şekilde:

"İlçemizin değeri Silivrispor'umuzun lig başlangıcından beri verdiği mücadeleyi takdir ediyorum.

Geçmiş dönemlerde şahsımın da hizmet ettiği ve her ortamda gururla bahsettiğim kulübümüzde, futbol takımımızın geldiği son noktaya dikkat çekmeye, yakalanan bu muhteşem tablonun son aşaması olan final karşılaşmasında tek yürek olarak tüm Silivri’yi takımımıza sahip çıkmaya davet ediyorum.

Silivrispor, kaderine teslim edilemeyecek kadar kıymetli ve özel bir konuma sahiptir.

Zorlu geçen sezonda, üstün başarı gösteren ve bu başarıyı şampiyonlukla taçlandırmaya sadece 90 dakika kalan takımımızın zafere ulaşacağına inanıyorum.

Moral ve motivasyona en çok ihtiyaç duyulduğu bu günlerde, özellikle 'sosyal medya' üzerinden çeşitli söylemlerle gölgelenmek istenen bu başarının hiç kimseye ve özellikle de takımımıza faydası yoktur.

Maddi ve manevi gayretler ile elde edilen bu başarının getireceği sevinç ve mutluluğu düşündüğümüzde, tek yürek olarak haykıracağımız sözler şunlar olmalıdır: ‘Bu başarı tüm Silivri’nindir.’

İşte bu duygularla, geçmişte hizmetinde olduğum ve 3.Lige çıkarma şansını yakalayarak tüm ilçemizle birlikte ‘O otobüsü sahile nasıl getirdiysek’, bugün de aynı ruh ve heyecanla hep birlikte yine gayretimiz ‘O otobüs Silivri’ye gelecek’ inancında gizlidir.

Şahsen buna yürekten inanıyorum.

Bu inançla başta Kulüp Başkanı Sayın Ümit Kalko olmak üzere; yönetimde görev alan ve sezon başından beri emek veren tüm yöneticilere, teknik kadro ve hocamız nezdinde yürekleri şampiyonluk heyecanı ile kükreyen futbolcu kardeşlerime, hiçbir zaman takımını yalnız bırakmayan cefakar Kasaba Taraftar gurubu ve tüm Silivrispor sevdalısı camiamıza yürekten teşekkür ediyorum.

27 Mayıs Cumartesi günü Ankara 19 Mayıs Stadında oynanacak olan Erbaaspor final karşılaşmasının zaferini hep birlikte ilçemizde kutlamak üzere Silivrispor'umuza başarılar diliyorum.”

Mustafa SARAL

Asbaşkan, Medipol Başakşehir Futbol Kulübü

2010-2011 – 2011-2012 – 2012-2013 dönemleri Silivrispor Kulüp Başkanı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309