banner387

Duru: Kalko vefasızlık etti

Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru, yazılı bir açıklama yaparak; eski Başkan Ümit Kalko'nun kulübü icraya verdiğini belirtti.

Duru: Kalko vefasızlık etti

Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru, sosyal medya aracılığıyla yazılı bir açıklama yaparak; eski Başkan Ümit Kalko'nun kulübü icraya verdiğini belirtti.

Duru'nun yazılı açıklaması şu şekilde:

Kalko'nun Silivri'ye vefası!!!!

30 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşen Silivrispor Olağanüstü Genel Kurulu'nda bir önceki yönetimin hesaplarının üyeler tarafından red edilmesi üzerine Akgün Duru başkanlığındaki yeni Silivrispor yönetimi hesapların incelenmesi ile ilgili yasal işlemleri başlatmıştı. Bu işlemin ardından Mektebim Okulları sahibi Ümit Kalko çok sevdiğini iddia ettiği Silivrispor kulübünü, genel kuruldan bir gün önce yani 29.06.2017 tarihinde kulübü kendisine borçlandırmak için yine kendisi tarafından hazırlanan 1.315.000 TL'lik senetleri 2017/13845-2017/13843 ve 2017/13847 No'lu dosya numaraları ile icraya verdi. Kulübe teslim edilen senet fotokopileri ile asıl senetlerdeki imza sayısının tutmaması ve imza yetkisi olmayan kişilerin imzalarıyla geçerlilik kazandırılmaya çalışıldığı tespit edilmesi üzerine gerekli hukuki işlemlerin başlatılması sonrasında eski kulüp başkanının bu hamlesi çok manidar. "Mektebim okullarının ilk tabelasını astım, Silivri'ye vefa borcum var" diyen Kalko, bu borcu Silivri'nin kulübünü icraya vererek ödüyor! Silivri'den para ve prestij kazanan birinin Silivri'yi icralık etmesini hangimiz hazmedebiliriz ki? Bu Silivri'ye yapılan bir ihanettir.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2017, 18:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
taraftar
taraftar - 12 ay Önce

adam alacağını istiyor hibe ettiğini değil algı operasyonu yapma icraat yap akgün duru

SIRADAKİ HABER

banner310

banner309