Silivri siyasete teslim oldu

Sağanak yağmur Silivri sokaklarını teslim aldı. Işıklar, İSKİ personelinin Erdoğan'ın mitingine gittiği için zamanında müdahale edilemediğini söyledi.

Silivri siyasete teslim oldu

Silivri'de aniden bastıran sağanak yağış ana cadde ve sokaklarda su birikmesine sebep oldu. Belediye Başkanı Özcan Işıklar, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; İSKİ Silivri Şube Müdürlüğü personelinin, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine gittiği için duruma müdahale edilemediğini belirtti.

Yağmur suları tarafından esir alınan cadde ve sokaklara Silivri Belediyesi personeli tarafından yetersiz imkanlarla müdahale edilmeye çalışıldı.

BOZOĞLU: YAĞMUR SUYU KANALLARI SİLİVRİ BELEDİYESİ'NİN SORUMLULUĞUNDA

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Işıklar'ın İSKİ'yi suçlayan paylaşımının ardından bir açıklama yaptı. Bozoğlu, yağmur suyu tahliye kanallarının Silivri Belediyesi'nin sorumluluğunda olduğunu belirterek; "İSKİ personelinden sadece izinli olan 4 kişi mitinge geldi. Nöbetçi personel görevi başında. Özcan Işıklar, İller Bankası'ndan aldığı borçlarla ne yaptı? Işıklar üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmediği, belediyenin bütçesini başka yerlere harcadığı için bu sonuçlarla karşılaşıyoruz" şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 16:25

Cem Güner

YORUM EKLE
YORUMLAR
İZLEYİCİ
İZLEYİCİ - 9 ay Önce

bu afetten dünürünüze oy çıkmaz başkan boşuna uğraşmayın beceremedik deyin bence

Coşkun önder
Coşkun önder - 9 ay Önce

Bu gün pazar ve bayramın 3.günü personel zaten mesaide değil.arkadaş adam gibi haber yapın Silivri belediyesi zaten hep mağdur hep yetersiz

GÖKSEL
GÖKSEL - 9 ay Önce

sayın başkan yağmur mazgalları iskiye ait değildir lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin yağmur mazgalları sizin işiniz biz beceremedik deyin bence

Sevinc yarsiz
Sevinc yarsiz - 9 ay Önce

Benim evimi sel basti sel magduruyum yetkililere sesleniyorum gereken yapılsın yardım bekliyorum

SIRADAKİ HABER

banner435

banner434