Sarıyer Gazetesi'nden şok iddia

Sarıyer Gazetesi'nde yayımlanan haberde Özcan Işıklar'ın yeğeninin üzerine 13 milyon dolarlık yalı aldığı iddia ediliyor.

Sarıyer Gazetesi'nden şok iddia
banner429

Sarıyer Olay Gazetesi'nin internet sitesinde yer alan ve CHP'den milletvekili adayı olan Murat Demirkol adlı şahsa dayandırılan iddiaya göre; Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ın İstanbul Boğazı'nda 13 milyon dolara yalı satın aldığı öne sürülüyor.

Özcan Işıklar da sosyal medya üzerinden haberle ilgili olarak yaptığı yorumda söz konusu iddiayı "alçakça bir iftira" olarak nitelendirdi.

Söz konusu haber şu şekilde:

KİM BU BAŞKAN?

CHP’li Murat Demirkol’dan bomba iddia: “CHP’li bir belediye başkanı boğazda yeğeninin üzerine 13 milyon dolara yalı satın aldı”

CHP’nin önemli isimlerinden eski milletvekili adayı Murat Demirkol, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündemi sarstı. CHP’de gerek genel başkan Kılıçdaroğlu gerekse parti üst yönetimine olan yakınlığıyla tanınan Demirkol, CHP’li bir belediye başkanının İstanbul Boğazı’nda yeğeni üzerine tam 13 milyon dolara yalı satın aldığını savundu. Belediye başkanının kim olduğunu açıklamayan Demirkol, rüşvet parasıyla alındığı iddia edilen yalının, Tarabya – Yeniköy arasında kaldığını yazdı. Söz konusu belediye başkanının kim olduğu ise merak konusu oldu. Yapılan yorumlardan bu kişinin iddiaya göre Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar olduğu ileri sürülüyor.

KİM BU CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI?

Murat Demirkol sosyal medya hesabındaki paylaşımında şu ifadeleri kullandı; “Şimdi bir belediye başkanı kız kardeşinin bankada memur olarak çalışan kızının adına 13 milyon dolara Yeniköy Tarabya arasında yalı almış. Nerden buldun bay başkan? ipliğini pazara çıkaracağım. Bekle gör seni ÖZCAN’ım olsan o koltukta oturtmayacağım… 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2018, 13:37

Cem Güner

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner435

banner434