banner387

Kutlu: Işıklar sel mağdurlarını reklam malzemesi olarak kullandı

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, Özcan Işıklar'ın; mağdur olan vatandaşlarımızın konaklama ihtiyaçlarını karşılıyorum diyerek haber yaptırdıktan sonra aynı vatandaşların otel konaklamalarını iptal ettiğini söyledi.

Kutlu: Işıklar sel mağdurlarını reklam malzemesi olarak kullandı

İlçemizde yaşanan Sel felaketinin ardından mağdur olan vatandaşlarımızın mağduriyetlerini ortadan kaldırmak adına bütün kurumlar olarak çaba sarfediyoruz. Boyle bir ortamda siyaset, reklam, siyasi cikar dusunmeden tum imkanlarimizi seferber etmis durumdayiz.
 

Ancak; bölgede mağdur olan vatandaşlarımızın konaklama ihtiyaçlarını karşılıyorum diyerek haber yaptırıp, reklamını yapan Belediye Başkanı Özcan Işıklar; reklam maksadınin hasıl oldugunu dusunmus olacak ki; cikan haberin hemen ertesi günü, magdur vatandaslarimizin otel konaklamasini iptal etti! Ardindan magdur vatandaslarimizi yemeği, sabunu, havlusu dahi olmayan natamam bir yapiya gonderdi.


Vatandasini reklam malzemesi olarak kullanan bu zihniyeti kamuoyunun takdirine birakiyorum!


Magdur vatandaslarimiz musterih olsun. İBB olarak Aralıksız bir şekilde vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek adına çalışmalarımız devam edecektir.


Enfeksiyon, Hastalik ve diğer risklere karşı İBB tarafından bölgede ilaçlama çalışması yapılacaktır.


Vatandaşlarımızın hane içleri dahil olmak üzere temizleme çalışması gerceklestirilecek, halkimizin en az sıkıntı ile bu süreci atlatması saglanacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rafet balci
Rafet balci - 13 ay Önce

Sizde 3 milyon suriyeliyi ülkemize sokup sonrada avrupayla aranız bozulunca sınır kapılarını açmakla tehdit ettiniz. Aynı şey değilmiş sizin yaptığınızda gösteriş ve reklamdır.

SIRADAKİ HABER

banner310

banner309