banner562

banner561

banner646

Kutlu'dan çok ağır suçlama

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, Silivri Belediye Meclisi’nin dünkü oturumunda oldukça ağır bir imada bulundu.

banner627
Siyaset 17.10.2017, 10:04 17.10.2017, 10:43
Kutlu'dan çok ağır suçlama
banner614
banner636

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, Silivri Belediye Meclisi’nin dünkü oturumunda bütçe performans raporu üzerine konuşurken Silivri Belediyesi’ne işi düşen vatandaşlardan alınan bağışlardan bahsetti.

Kutlu, Işıklar'ın da hazır bulunduğu toplantıda yaptığı konuşmada; Silivri Belediyesi’nin alt katında yapılan bağışların resmiyete geçirilmediğinden şüphelendiğini söyledi.

Kutlu, meclis kürsüsünden aynen şu cümleleri kullandı:

Yine belediyenin özelikle bağış noktasındaki rakamı ben çok yetersiz bulduğumu ve kaynağa da eksik geçirildiğini düşünüyorum. Bu konuyla alakalı biz AK Parti Grubu olarak da bunu araştıracağımızı özellikle bilmenizi istiyoruz. Çünkü Silivri’de karşılaştığım her iki vatandaştan biri muhakkak belediyenin alt katında bir bağışta bulunduğunu ifade ediyor. Ya bağış veren vatandaşlar bize eksik rakam ifade ediyor ya da o verilen rakamlar resmi bağışa dönüşmüyor. Bununla da alakalı bu işin özellikle altını çizmek istiyoruz. Bu işin üzerine de gideceğimizi özellikle bilmenizi isterim. Bu manada bizim Silivrimiz'in, vatandaşlarımızın faydasına, buradaki yurttaşlarımızın daha rahat bir ilçede yaşaması için yapacağımız her ne varsa biz bu mecliste bu hizmet döneminde AK Partili meclis üyelerimizle arkanızda durduk. Ama vatandaşlarımızın hak ve hukukunu, vatandaşlarımızın vergisini, vatandaşlarımıza hizmet olarak dönmesi gereken rakamların başka bir tarafa finanse edilmesine de çok kati bir şekilde karşı çıkacağımızı özellikle bilmenizi istiyorum.

Yorumlar (0)
29°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 09 Ağustos 2020
İmsak 04:21
Güneş 06:01
Öğle 13:15
İkindi 17:06
Akşam 20:18
Yatsı 21:51
Günün Karikatürü Tümü