DSP İl Başkanı Mercan: Aceleci davrandılar

DSP İstanbul İl Başkanı Çiğdem Mercan, Cem Güner'e açıklama yaptı.

DSP İl Başkanı Mercan: Aceleci davrandılar

Demokratik Sol Parti İstanbul İl Başkanı Çiğdem Mercan, Cem Güner’i arayarak Selami Değirmenci ve arkadaşlarının partiden ayrılmalarıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Mercan’ın açıklaması şu şekilde:

Selami Değirmenci ve arkadaşları partimizden aday adalığı için müracaat etmişlerdi. Kendileri daha sonra partimiz adayları oldular. DSP tüzüğüne göre aday olmak için üye olmak gerekmiyor. Üyelik çok daha farklı bir süreç gerektiriyor. Dolayısıyla resmen üye olmadıkları için yine resmen istifa edebilmeleri de söz konusu değil. Selami Bey benim çok saygı duyduğum bir insandır. Keşke bu süreçte bizimle de görüşseydi. Aceleci davrandıklarını düşünüyorum.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 12:23

Cem Güner

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alibiral  istanbul
Alibiral istanbul - 4 hafta Önce

Sayin xspnin ilbaskani aciklamalarda bulunmus aciyorum bu kisilere eskiden rahmetli babacagzim derdiki koyunun olmadi yerde keciye abdurahman pasa derlerdi burdan soyliyorum 85 yilinda dsp kuruldu ilk ilbaskani sayin hasan sumerdi lalelide ilbinamiz hala duruyor ve orda hasanbeyin ayakabisini 3 yildizli baskomser boyatirdi yani emekciydi biyatci deyil adamdi ancak cigdem metcan gibilere aciyorum cunku bilgileri yok sadece lay laylomcular ve birde pesinden gittikleri kisi kimki dspye liderlik yapsin onu goren zaten dspden kaciyor gelin bagcilarda akpye usaklik chpye saldiran bir ilce baskani buldum atayin guzel yapar gulumser eraslani ce baskani muhsin ozsoyu da sekreter oglu hakanceligide sayman yapin kiranizide ben veririm baskan ama ben kirayi verdigimde senve seningibiler ilceye gelmiyecek ne dersin

SIRADAKİ HABER