Değirmenköy'e İETT geliyor

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Değirmenköy'deki iftar yemeğinde konuştu.

Değirmenköy'e İETT geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen ve AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen geleneksel Ramazan iftarları kapsamında, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğulu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve yüzlerce Değirmenköy'lü vatandaşın da katılımı ile gerçekleşen iftar programında Değirmenköy'e İETT otobüs seferi müjdesi verildi.

BOZOĞLU'DAN İETT MÜJDESİ

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ise konuşmasında AK Parti Silivri İlçe teşkilatı olarak gece gündüz Silivri'ye hizmet etmek içi çalıştıklarını ifade ederek, Değirmenköy halkının uzun zamandır talep ettiği İETT otobüs seferlerinin önümüzdeki hafta Çarşamba günü başlayacağını müjdeledi.

Başkan Bozoğlu Silivri'nin hak ettiği hizmetlere AK Parti ile kavuştuğuna dikkat çektiği konuşmasında “Geldiğimiz makamların hakkını vermek adına siz değerli hemşerilerimizin bütün taleplerini dikkatle dinliyor ve imkanlarımız dahilinde gereğini yapıyoruz.

SEFERLER ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLIYOR

Uzun zamandır talep ettiğiniz İETT otobüs seferlerimiz önümüzdeki hafta Çarşamba günü başlayacak. Bunun da müjdesini buradan vermiş olalım. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere Değirmenköy-Beylikdüzü arası 3 sefer yapılacak. Değirmenköy'ümüze hayırlı uğurlu olsun.

Bu vesile ile bir kez daha sizlerle bir ve beraber olmak için kurduğumuz bu gönül sofralarında bulunduğunuz ve bizlerden desteğinizi hiçbir zaman esirgemediğiniz için teşekkür ediyor, hayırlı ve bereketli ramazanalar diliyorum” dedi.

KÖROĞLU, DEĞİRMENKÖY HALKI ADINA TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi Yusuf Köroğlu ise yaptığı konuşmada, Değirmenköy halkına teşekkür ederek, Çarşamba günü sefere başlayacak olan İETT otobüslerinin Değirmenköy halkı için çok büyük bir müjde olduğunu ifade ederek, Değirmenköy halkı adına Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu'na teşekkür etti.

Cem Güner

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner449

banner448