Değirmenci halkla buluştu

Silivri eski Belediye Başkanı Selami Değirmenci'nin düzenlediği halk toplantısına kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Silivri eski Belediye Başkanı Selami Değirmenci, Ünsal Düğün Salonu’nda halk toplantısı düzenledi.

Kadını, erkeği, yaşlısı ve genciyle oldukça kalabalık bir vatandaş topluluğunun katıldığı toplantıda Ortaköy eski Belediye Başkanı Erdinç Tabak ve Silivri Belediyesi Gıda Bankası kurucusu Esra Selimoğlu gibi isimler ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarının başkanları da dikkat çekti.

Vatandaşların da söz alarak konuştuğu toplantıda Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'a da ağır eleştiriler yöneltildi.

Salonda bulunan çok sayıda vatandaş, Değirmenci'nin 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan adayı olmasını istedi.

Topkantının ardından kalabalık bir grupla birlikte Atatürk Anıtı'nın önüne giden Selami Değirmenci, vatandaşlarla birlikte İstiklal Marşı'nı söyledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2019, 20:01

Cem Güner

YORUM EKLE
YORUMLAR
D.Davut
D.Davut - 2 ay Önce

Selami Değirmenci halk ile buluşuyor, birileri belediye personeline kendisini karşılatıyor. Hemde metazori bir biçimde, kendi seçiliş (Atanış denir aslında) şekline uygun davranarak...

SIRADAKİ HABER