CHP nezaket ziyaretinde

CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu ve örgüt yöneticileri bazı siyasi partiler ile kurum ve kuruluşlara nezaket ziyaretinde bulundu.

CHP nezaket ziyaretinde

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu ve örgüt yöneticileri, bazı siyasi partiler, resmi daireler ve sivil toplum kuruluşlarına nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.

CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın Örgütü Başkanı Nazan Kaçar ve Gençlik Örgütü Başkan Vekili Berker Esen ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.

CHP-MHP görüşmesinde son günlerde yoğunlaşan terör saldırıları ön plandaydı. Hükümet’in terörle mücadelede yetersiz kaldığı konusunda hem fikir olan her iki parti yöneticileri, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarından sonra Silivri Atatürk Meydanı’nda terör olayları ile ilgili yapılacak olan basın açıklamasına birlikte katılma kararı aldı.

Daha sonra diğer kurum ve kuruluşların müdür, başkan ve yöneticileri tarafından ağırlanan CHP'liler, Silivri'nin daha güzel günlere ulaşabilmesi amacıyla bütün kuruluşlarla nezaket çerçevesinde işbirliği içerisinde olması gerektiğine vurgu yaptı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER