Balcıoğlu: CHP'de kalacağım

CHP Belediye Başkan Aday Adayı Bora Balcıoğlu yazılı bir açıklama yaptı.

Balcıoğlu: CHP'de kalacağım

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Aday Adayı Bora Balcıoğlu, son günlerde yaşanan siyasi gelişmeler ve 31 Mart seçimleri öncesi siyasi tercihleriyle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı.

Balcıoğlu'nun açıklaması şu şekilde:

ADAY ADAYLIĞIM SÜRECİNDE SİLİVRİ'YE HİZMET ODAKLI YAPTIĞIM ÇALIŞMALARDA BANA TÜM SAMİMİYETLERİ İLE DESTEK VEREN HERKESE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM...PARTİMİZİN TERCİHİ BAŞKA BİR ADAY LEH'İNDE OLUŞMUŞTUR..BANA DÜŞEN VE YAKIŞAN BUGÜNE KADAR CUMHURİYET DEĞERLERİ İLE YAŞADIM..BUNDAN SONRADA YAŞAMAYA DEVAM EDECEĞİM..BEN CUMHURİYET HALK PARTİLİYİM,PARTİMDE VE BELEDİYEDE HİÇ BİR GÖREVE TALİP OLMADAN MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİM...

HAKKIMDA ÜRETİLECEK VE BENDEN KAYNAKLANMAYAN HER TÜRLÜ HABERLERİ ŞİMDİDEN TEKZİP EDERİM...

HERŞEY SİLİVRİ IÇİN,SEVGİ VE SAYGILARIMLA...

BORA BALCIOĞLU...

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 21:19

Cem Güner

YORUM EKLE
YORUMLAR
D.Davut
D.Davut - 2 ay Önce

Anlayamıyorum, kamuoyu yoklamasında en önce çıkan aday adayı, genel merkez tarafından en son çıkan aday adayını atıyor, hala partide kalacağım diyor.!! İnşAllah bazı pazarlıklar olmamıştır.!! Siyasette yanlışlara katlanmak bazı menfaatler karşılığı yapılır. Bekleyelim.

Hasan
Hasan - 2 ay Önce

Çünkü politika denen saçmalık "halka, halk için çalıştığın yalanını söyleyerek halkın parasından, kılıfına uydurulmuş yöntemlerle şahsi kazanç sağlama" sanatıdır!

E DQGDU
E DQGDU - 2 ay Önce

Adam gibi adam nekadar işimi yapmasanda B BALCIOGLU

Silivrilii
Silivrilii - 2 ay Önce

Cem kardeşim al sana bomba haber..
https://odatv.com/chpdeki-bucak-krizinde-yeni-gelisme-12021925.html

SIRADAKİ HABER