banner387

Şenoğlu Türkyılmaz: Had bilinmezse öğretilir

MHP Silivri İlçe Başkanı Türkyılmaz, Kabotaj Bayramı kutlamaları sırasında protokolde aksaklıklar yaşandığını iddia ederek sert bir basın açıklaması yaptı.

Şenoğlu Türkyılmaz: Had bilinmezse öğretilir

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı Şenoğlu Türkyılmaz, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları sorasında protokolde çeşitli aksaklıklar yaşandığını iddia etti. Türkyılmaz'ın konuyla ilgili yerel medya kuruluşlarına gönderdiği yazılı açıklaması şu şekilde:

 

MHP Silivri İlçe Teşkilatı olarak 01.07.2012 tarihinde yapılan Kabotaj Bayramı etkinliklerinde yaşanan protokol krizi bizleri farklı düşüncelere sevk etmiştir.

Protokol hiyerarşik düzenden tamamen uzak, yandaşlık, hatır ve tamamen belli bir düzen üzerinden şekillendirilmiştir. Kaldı ki bu durum ilk olmamakla beraber 19 Mayıs bayramında da tekerrür etmiştir. Bazı kendini bilmez, yetkisiz, haddini bilmez cahil siyaset profesörleri ahkâm keserek bir siyasi partinin ilçe başkanının nerede duracağını tayin etme ve öğretme cahilliğinde ve hadsizliğinde bulunmuştur. Bu seviyesiz, dengesiz ve ard niyeti şiddetle kınıyoruz ve siyasi teşkilatların kendi temsilcilerine siyasi bilgi ve terbiyeyi öğretmesini tavsiye ediyoruz. Ayrıca böyle bir durumun vukuu bulduğu ortamda diğer protokol üyelerinin duruma kayıtsız kalması da manidardır. TBMM’de grubu bulunan ve bu ülkede gerçekliği, duruşu, samimiyeti ve ideolojisiyle ülkesine karşılıksız sevgi, sadakatle bağlı olan MHP temsilcileri olarak ülkücü ahlak ve terbiyemizle nerede nasıl duracağımızı, davranacağımızı çok iyi bilmekle beraber sınırların zorlanması mesuliyeti üzerimizden atar. Had bilmezse bildirilir ve öğretilir.

 

Şenoğlu Türyılmaz

MHP Silivri İlçe Başkanı

ve

Yönetm Kururulu Üyeleri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309