banner387

Muharrem Eren, Kandemir'i "edebe" davet etti.

Silivri Fener Köyü Muhtarı Muharrem Eren yazılı bir açıklama yaparak kendisine "yalaka" diyen Yılmaz Kandemir'i "edebe" davet etti.

Muharrem Eren, Kandemir'i

Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı ve Fener Köyü Muhtarı Muharrem Eren, kendisi hakkında "Muharrem Eren yalakalık olsun diye Hüseyin Turan'ın adını caddeye verdi" diyen CHP'li İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Kandemir'in bu konuşması üzerien yazılı bir açıklama yaptı.

Kandemir'i "edebe" davet eden Eren'in yazılı açıklaması şu şekilde:

Silivri Belediyesi CHP’li belediye meclis üyesi Yılmaz Kandemir’in açıklamalarını esefle karşılıyorum. Yaşını da göz önünde bulundurarak bu söylemlerini kendisine yakıştırmıyorum. Son günlerde bu ve buna benzer talihsiz açıklamaları olmuştur. Sanıyorum siyasi kaygı ve kavgaları kendisini iyice hırçın ve çirkin bir hale getirmiştir. Bir an önce kendisine çeki düzen vermezse, sallantıda olduğunu düşündüğüm siyasi hayatı da sona erecektir.

YALAKALAR BELLİDİR

Köyümüzde bir caddenin ismini eski belediye başkanımız Hüseyin Turan’ın ismini verdiğimiz için bizlere haddini aşarak “Yalaka” diyen Yılmaz Kandemir, keşke bugüne kadar akıllarda kalacak bir hizmet yapsaydı da, bir sokağımıza da onun ismini verseydik. Fakat Yılmaz Kandemir çalışmak yerine, ortalıkta ağzından küfür eksik olmadan dolaşmaya devam ediyor. Kendisini Fenerköy Muhtarı ve Fenerköy halkı olarak saygıya ve edebe davet ediyorum.  Bizler halkımıza hizmet için yıllardır bu makamdayız. Kavga ve anlaşmazlıklarımızla değil yaptığımız iyi işlerle kamuoyunun ve Fenerköy halkımızın takdirini kazanmaya devam ediyoruz. Umuyoruz ki övüncümüz bir gün kendisine de nasip olur.

YASAL HAKLARIMI KULLANACAĞIM

Bir insanın ağzından çıkanı kulağı duymalı. Böyle siyaset olmaz. Böyle iftiralarla, karalamalarla Yılmaz Kandemir bir yere gelemez. Kandemir’e oy veren birçok kişinin hala elleri titriyor. Bizim ağzımıza yakışmayan o sözleri kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Köyüm adına bu sözlerin altında kalmayacak ve gerekli her türlü yasal haklarımı kullanacağım. Kamuoyuna saygıyla sunarım.

Muharrem Eren

Fener Köyü Muhtarı

Silivri Köy ve Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309