banner387

Metin Karakaş geçmişi bilmiyor

MHP Silivri İlçe Başkanı ŞenoğluTürkyılmaz, yazılı bir açıklama yaparak Metin Karakaş'a tepki gösterdi.

Metin Karakaş geçmişi bilmiyor

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı Şenoğlu Türkyılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş'ın kendi partililerine ve basına tarım bakanlarının Silivri ile ilişkileri konsunda yanıltıcı bilgi verdiğinin ortaya çıkması üzerine yazılı bir açıklama yaptı.

MHP İlçe Başkanı Türkyılmaz'ın açıklaması şu şekilde:

Son günlerde moda olan ''BİZDEN ÖNCE HİÇBİR ŞEY YAPILMADI''   söyleminin mimarı sayın başbakan, Cumhuriyetin bütün yaptırımlarının kendi döneminde yapıldığını sürekli kamuoyunda dile getirmektedir. Kendinden önceki tüm iktidarları yok sayıyor...

Aynı zihniyetin mimarı olan AKP Silivri İlçe Başkanı Karakaş Silivri'ye 60 yıldır ilk defa tarım bakanı geldiğinden bahsediyor.

Ya geçmişi bilmiyor ya da geçmişteki bilgiye gerek duymuyor.

57. hükümetin Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili aynı zamanda TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI Prof. Dr. Hüsnü Ziya Gökalp Silivri'ye çok ciddi ziyaretlerde bulunmuştur.Yöre halkından kaçarak değil bizzat tarımla uğraşan insanlarımızın yoğun olduğu bölgelerimizde çiftçilerimizle irebir sohbet etme ve bilgi alışverişinde bulunmuştur.

Kamuoyunun ve tarımla uğraşan insanlarımızın ''BİZİM BAKANIMIZ'' diyerek takdir ettiği sayın PROF. DR. HÜSNÜ ZİYA GÖKALP bölgemizde ciddi anlamda çalışmalar yapmıştır. Türk çiftçisinin alın terinin karşılığı her neyse onu verme mücadelesini etmiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin ortak olduğu 57. hükümet döneminde Türk çiftçisi rahat bir nefes almıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309