En çok kitabı biz toplayacağız

CHP Gençlik Kolları kitap toplama kampanyası düzenledi. Silivri İlçe Gençlik Kolları en çok kitabı toplama sözü verdi.

En çok kitabı biz toplayacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları, örnek bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atmaya hazırlanıyor.

Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından düzenlenen kitap toplama kampanyası kapsamında elde edilecek olan kitaplar, 7-14 yaş arası gençler için kurulacak olan kütüphanelerde yerini alacak.

Projenin Silivri ayağında da çalışmalar CHP’li gençler tarafından sürdürülüyor. Silivri İlçe Gençlik Kolu Başkanı Anıl Onur, Silivrili vatandaşların bu konuda duyarlı davranacaklarına olan inancını dile getirirken destek beklentilerini de ifade etti.

EN ÇOK KİTABI SİLİVRİ TOPLAYACAK

Silivri ilçesi olarak en fazla kitabı toplayan ekip ünvanını elde etme konusunda iddialı olduklarını dile getirten CHP Silivri İlçe Gençlik Kolu Başkanı Anıl Onur, başlatılan kampanyaya Silivri halkının gerekli duyarlılığı göstereceğinden emin olduğunu ifade etti.

ONUR: SİLİVRİ HALKI DUYARLIDIR

Onur , “Hayatı anlamanın yolu okumaktan geçiyor. Okuyan toplumlar her zaman bir adım öndedir. Bizlerde küçük kardeşlerimizin okuma alışkanlığı kazanması, ihtiyaç olan noktalarda kurulacak kütüphanelerle, kitaplara çok daha kolay ulaşabilmeleri için başlatılan sosyal sorumluluk projesinin Silivri ayağında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu noktada Silivri halkının ellerinde bulunan kitapları CHP İlçe Başkanlığı’na ulaştırmalarını bekliyoruz. Kitapları okuduktan sonra tozlu raflara terk etmek yerine, genç arkadaşlarımızın kullanımına sunmalıyız. Ben Silivrililerin bu anlamda ne kadar hassas olduğunu biliyor ve gerekli duyarlılığı sergileyeceklerine inanıyorum” dedi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER