banner387

Demet Akalın konseri bu akşam

Bu akşam Silivri sahilinde yapılacak olan Silivrispor şampiyonluk şöleninde Demet Akalın sahneye çıkacak.

Demet Akalın konseri bu akşam

Bizzat Silivrispor Kulübü Başkanı Ümit Kalko’nun çabaları sonucunda güçlü ses Demek Akalın’ın sahne alacağı şampiyonluk kutlamaları, Cumartesi günü saat 21.00’da Silivrispor idari binasının önündeki festival alanında başlayacak.

Şampiyonluk kutlama programını ise ülkenin en iyi sunucularından Vatan Şaşmaz yapacak. Saat 21.00’da tüm oyuncu kadrosu, teknik heyet, yönetim kurulu üyeleri ve kulübe katkıda bulunan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri şampiyonluk otobüsündeki yerlerini almalarının ardından otobüs sahile kadar hareket edecek.

TAM BİR ŞÖLENE SİLİVRİ HAZIR

Şampiyon kadro ile sahile inecek olan Silivrisporlu taraftarları sahilde tam bir görsel şölen bekleyecek. Şampiyon kadro sahile inene kadar oluşturulan alanda lazer ve ışık gösterileri ile birlikte muhteşem bir havai fişek gösterileri geceye renk katacak.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLECEK

Lazer ve ışık gösterilerinin ardından sahile inen otobüste oyuncularımız Vatan Şaşmaz tarafından takdim edilecek. Tanıtımın ardından sezon başından bu zamana kadar geçen süreçte Silivrispor Kulübü'ne maddi ve manevi destekte bulunan Silivri Kaymakamı Ali Partal’a ve Belediye Başkanı Özcan Işıklar ile birlikte katkısı bulunan tüm STK’lara teşekkür plaketleri verilecek.

Teşekkür plaketlerinin ardından güçlü ses Demet Akalın ile muhteşem şampiyonluk gecesi final yapacak.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2017, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309