banner387

Kutlu'dan Silivrispor'a 20 bin TL pirim sözü

Final maçına çıkacak olan Silivrispor için ilk prim açıklaması AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu’dan geldi ve maçın galibiyeti halinde tüm takıma eşit şekilde dağıtılması için 20 Bin TL sözü verdi.

Kutlu'dan Silivrispor'a 20 bin TL pirim sözü

27 Mayıs Cumartesi günü Ankara 19 Mayıs Stadı’nda Erbaaspor ile final maçına çıkacak olan Silivrispor için AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu kesinin ağzını açtı ve takıma 20 bin TL prim ile birlikte bu zorlu maç için de 5 otobüs tahsis edileceği açıklandı. Silivri’nin ve Silivrispor tarihinin ilklerini yaşayan ilçe sporu için siyasilerden atak geldi. Zorlu ve hayati maç öncesinde ilk prim açıklayan AK Parti Silivri oldu. Bizzat İlçe Başkanı Rıfat Kutlu tarafından yapılan bilgilendirmede, “Silivri’miz ve ilçemizin sporu hayati ve bir o kadar da anlamlı bir finale çıkıyor. Bu zorlu süreçte bizlerde sessiz kalmayarak üstümüze düşeni harfiyen yapmak zorunluluğu hissettik. Bunun içindir ki Silivrispor’umuzun Ankara’da oynayacağı müsabaka için 20 bin TL prim vermeyi uygun gördük.

AK Parti’den 5 otobüs

Açıkladığımız prim ile birlikte bu tarihi maçı takip etmek isteyen sporseverlerin ulaşımını da düşünerek 5 adet otobüsün tahsisine de karar verdik. Böylelikle maçı takip etmek isteyen hemşerilerimizin ulaşım sorununa da bir katkımız olacağını düşündük” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 21:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309