banner387

Kalko'dan Kutlu'ya pirim teşekkürü

Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko takımının hafta sonu oynayacağı final maçı için prim açıklayan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu’ya teşekkür etti.

Kalko'dan Kutlu'ya pirim teşekkürü

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu’nun prim ve maça gidecekler için otobüs desteğinin ardından Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko’dan teşekkür gecikmedi.

Hafta sonu oynanacak olan hayati maç öncesi ilçesinin takımına destek verenler için teşekkür eden Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko açıklamasında; “Silivrispor için her kim ne şartlarda destek oluyorsa benim başımın tacıdır. Bugün stada maça gelip bilet alan her vatandaş bana göre üstüne düşen görevi yerine getirendir. Bilindiği üzere hafta sonu 2. Lig biletimizi almak için Tokat temsilcisi Erbaaspor ile Ankara’da karşılaşacağız. Bu maç öncesi AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu bir açıklamayla kulübümüze 20. Bin TL prim ile birlikte maçı takip etmek isteyen Silivrililerin ulaşımı için 5 otobüs tahsis edeceğini açıklaması beni mutlu etmiştir. Bu zorlu ve kutlu yolda yalnız olmadığımızın bildirgesidir bu ve bunun gibi destekler. Bizlere olan inancından ve desteğinden dolayı AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu’ya ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 21:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309