Işıklar balıkçılara "rastgele" dedi

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Av yasağının 1 Eylülde sona ermesi nedeniyle tüm hazırlıklarını tamamlayarak denize açılmayı bekleyen Silivrili balıkçılara rast gele dedi.

Işıklar balıkçılara

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 1 Eylül’de kalkacak olan av yasağı öncesinde bir mesaj yayımlayarak balıkçılara rastgele dedi.

Bereketli bir sezon olmasını dileyen Başkan Işıklar; “Sahil kasabası olan ilçemizde balıkçılığın yok olmaması ve gelişmesi adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sahilde yıllarca mezbelelik bir halde bulunan balıkçı barınaklarının tadilatlarını yaparak; Silivri’ye yakışan, modern bir Balıkçılar Çarşısı haline getirdik. Artık Silivrili vatandaşlar ve çevre yerleşim bölgelerinden ilçeyi ziyarete gelen misafirler ucuz ve hijyenik koşullarda denizin keyfine, balığın tadına varıyor. 1 Eylül’de kalkacak olan av yasağı ile birlikte açılacak olan balık sezonunun bereketli olmasını diliyorum. İlçemize büyük bir zenginlik katan denizimizi iyi kullanmalıyız. İnşallah bu yıl bereketli olur hem esnafımız kazanır, hem de halkımız ucuz balık yer” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER