banner477

banner476

Yalçın: Türkiye Cumhuriyeti bölünmez bir bütündür.

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, 3 Mayıs Milliyetçilik Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

banner483
Gizli Gündem 03.05.2019, 16:13 Cem Güner
Yalçın: Türkiye Cumhuriyeti bölünmez bir bütündür.
banner490

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın3 Mayıs Milliyetçilik Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Yalçın'ın mesajı şu şekilde:

Hüseyin Nihal Atsız ve milliyetçi vatanseverlerin 75 yıl önce başlattıkları hukuksal bir mücadele, Türk milliyetçiliği tarihinin mihenk taşı olmuştur ve bugün manası çok yüksek boyutlara ulaşmıştır. Milliyetçilik; vatanını, milletini, devletini ve bayrağını sevmektir. Dini, ırkı, mezhebi ne olursa olsun yaşadığı toprakları seven, o topraklar için mücadele eden, koruyan ve kollayandır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti bölünmez bir bütündür. Atalarımızın kanıyla ve canıyla inşa ettiği bu topraklar bizlere miras oldu; bizler de bu mirası canımız pahasına sahip çıkacağımıza and içtik. İşte bu yemini karşılıksız ve beklentisiz ederken, benliğimizde tek bir şey vardı; o da milliyetçilik. Türkler, sadece bir ırkın ve bir milletin adı değil, gönül coğrafyasının tümünde yüzyıllardır varlık gösteren, İslam ile şereflendirilmiş, mazlum ve masumlara el uzatan, zalime dur demesini bilen büyük bir millettir. 3 Mayıs 1944'ün yıl dönümünde Milliyetçiler Günü’nü kutluyor, milliyetçi kahramanları şükran ve minnetle anıyorum. Başta merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş olmak üzere bu mücadeleyi taçlandıran büyük dava adamlarını rahmetle yad ediyorum.


 

Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 18 Ağustos 2019
İmsak 04:33
Güneş 06:09
Öğle 13:13
İkindi 17:01
Akşam 20:07
Yatsı 21:36
Günün Karikatürü Tümü