banner387

Vatan Partisi'nden Silivri Belediyesi'ne dostça uyarı

Vatan Partisi Silivri İlçe Başkanı Latif Aydın, umumi tuvaletin yanına yerleştirilen Zübeyde Hanım heykelinin bir an önce başka bir yere nakledilmesi gerekdiğini söyledi.

Vatan Partisi'nden Silivri Belediyesi'ne dostça uyarı

Vatan Partisi Silivri İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada;  Silivri sahilinde umumi tuvaletin yanına yerleştirilen Zübeyde Hanım heykelinin bir an önce başka bir yere nakledilmesi gerekdiğine vurgu yapıldı.

Vatan Partisi Silivri İlçe Başkanı Latif Aydın'ın yazılı açıklaması şu şekile:

                              

SİLİVRİ BELEDİYESİNE DOSTÇA UYARIMIZDIR.

GEÇTİĞİMİZ GÜNLER’DE ATA’MIZA  ANNE’SİNE VE ÇOCUKLARINA YAPILAN ÇİRKİN SALDIRILARA YANIT OLARAK ANNELER GÜNÜNDE SİLİVRİ BELEDİYESİ ZÜBEYDE HANIM HEYKELİNİN AÇILIŞINI YAPTI.

SİLİVRİ MİZDE  ZÜBEYDE HANIMIN HEYKELİNİ OLMASI GÜZEL BİR DÜŞÜNCEDİR, ZAMANLAMASIDA ÇOK DOĞRUDUR,BU AÇIDAN SİLİVRİ BELEDİYEMİZİ KUTLUYORUZ.

FAKAT HEYKELİN KONULMUŞ OLDUĞU YER SİLİVRİ UMUMİ TUVALETLERİNİN HEMEN ÖNÜOLMASI SEBEBİ İLE YANLIŞDIR,BİZLER VATAN PARTİSİ OLARAK BU DURUMUN KÖTÜ NİYET TAŞIDIĞINI DÜŞÜNMÜYORUZ.

ZÜBEYDE HANIMIN HEYKELİNİN YERİNİN GEÇİCİ OLARAK YERLEŞTİRİLDİĞİ DAHA SONRA GERÇEK YERİNE TAŞINACAĞI SÖYLENİYOR HEYKEL GERÇEK YERİ HAZIRLANANA KADAR DAHA UYGUN BİR YERE YERLEŞTİRİLMELİYDİ.

SİLİVRİ’MİZİN İZMİR KARŞIYAKA BELEDİYESİNİN İCRAATI İLE KARŞILAŞTIRILMASINI İSTEMİYORUZ,BİLİNDİĞİ GİBİ KARŞIYAKA BELEDİYESİ ZÜBEYDE HANIM PARKINA HEYKELİN HEMEN ARKASINA BİR TUVALET YAPMIŞ VE HALKIN TEPKİSİ VE MAHKEMENİN KARARI İLE İKİ YIL SONRA TUVALETLER YIKILMIŞTIR.

VATAN PARTİSİ SİLİVRİ İLÇE ÖRGÜTÜ OLARAK ÖNERİMİZ ÇEVRE DERNEĞİ’NİN YANINDA OLAN BOŞ PARKA,ZÜBEYDE HANIM İSMİ’DE VERİLEREK HEYKEL BU ALANA YERLEŞTİRİLE BİLİNİR.

BU YANLIŞI EN KISA ZAMAN’DA SİLİVRİ BELEDİYESİ OLARAK DÜZELTMENİZİ BEKLİYORUZ.

SİLİVRİ HALKI ADINA VATAN PARTİSİ İLÇE ÖRGÜTÜ OLARAK DURUMU TAKİP EDECEĞİMİZİ KAMU OYUNA DUYURUYORUZ VE EN KISA ZAMANDA KAMU OYUNUN BU KONU HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMESİNİ İSTİYORUZ SAYGILARIMIZLA.

                                                                                   VATAN PARTİSİ SİLİVRİ İLÇE ÖRGÜTÜ ADINA

                                                                                                           İLÇE BAŞKANI 

                                                                                                            LATİF AYDIN

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309