banner387

Işıklar Sertab Erener'e "terbiyesiz" dedi

Özcan Işıklar, Çatalca'da yaşanan tartışmaya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Işıklar Sertab Erener'e "terbiyesiz" dedi

Çatalca Erguvan Festivali’nde dün gece sahne alan sanatçı Sertab Erener, protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle kendisini yakından izleyemeyen seyircilerini sahneye davet etti. Duruma tepki gösteren CHP'li Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'yı ise sahneden kovdu. 

IŞIKLAR, SERTAP ERENER'E "TERBİYESİZ" DEDİ

CHP'li Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'ya, bir başka CHP’li başkandan, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'dan destek geldi. CHP'li Özcan Işıklar yaşananlara ilişkin sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. “Sertap Hanım şunu unutmuş herhalde oraya onu parasını ödeyip çağıran Çatalca belediyesidir” diyen Özcan Işıklar, şunları yazdı:  

“Belediyenin koyduğu düzene uyarak sahne almak mecburiyetindedir. Beğenmiyorsa o düzeni gelmez Sertap Erener’in yaptığı tam bir terbiyesizliktir Onu sahneden indirmeyen sahnenin ve onun parasını ödeyen belediye başkanının nezaketinden olduğunu unutmayın bundan sonra seçilmiş belediye başkanına üstelik onu parasını ödeyen kurumun şartlarına uymayan o sanatçıyı bakın bakalım hangi kurum parasını ödeyip de onu saygısızlığına katlanır.Cem nezaketli davranmış bu hareketi benim belediyemde yapsaydı onu o sahneden indirirdim. Silivri’de buna benzer bir Mustafa Sandal vakası yaşandı ve mikrofon elinden alınarak sahneden indirildi, herkes haddini bilecek yok öyle terbiyesizlik.”

odatv.com

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2017, 20:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 11 ay Önce

Sanatçıların paraları belediye başkanının cebindenmi çıkıyor yoksa halkın vergilerindenmi? Bir gün Özcan Işıklarda sahneden inecek unutmasın

Ayşe
Ayşe - 10 ay Önce

Chp bu zihniyette oldukça daha çoooooook seçim kaybeder. Salağa bak sanki cem kara babasının parasıyla sertap ı getirdi.

SIRADAKİ HABER

banner310

banner309