Haftasonu elektrik kesintisi var

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü Silivri’nin bazı bölgelerinde Bakım programları kapsamında elektrik kesintileri yapacağını duyurdu.

Haftasonu elektrik kesintisi var

14Nisan 2018 Cumartesi günü planlı kesinti programı:  FEVZİPAŞA Mh., NAMIK KEMAL Cd., FLORYA Cd., ZÜBEYDE HANIM Sk., DERMAN Sk., İSMETPAŞA Mh., HAZAN Sk., GÜLNAZ Sk., HALİÇ Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında09:00 - 18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

15 Nisan 2018 Pazar günü planlı kesinti programı:  ORTAKÖY Mh., MORMENEKŞE Sk., YENİ Mh., AHMET BOZOĞLU Sk., MUSTAFA BOZOĞLU Sk., PİRİ MEHMET PAŞA Mh., HACIBEY TURAN Sk., YOSUN Sk., RECEP SİLAHTAROĞLU Sk., SEMİZKUMLAR Mh., İKTİSAT Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında09:00 - 18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

16 Nisan 2018 Pazartesi günü planlı kesinti programı:  CUMHURİYET Mh., KUMSAL Cd., MANOLYA Cd., ÇETİN EMEÇ Cd., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında09:00 - 18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

sha

 

Cem Güner

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner449

banner448