TOKİ Silivri projesinin ihalesi 5 Nisan'da

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Silivride hayata geçirilecek 758 konutluk projenin ihalesinin 5 Nisanda yapılacağı belirtildi.

TOKİ Silivri projesinin ihalesi 5 Nisan'da

Toplu konut projelerinde hız kesmeyen TOKİ, İstanbul’da yapacağı projeleri için de gerekli çalışmaları sürdürüyor. İhale 29 Mart’tan 5 Nisan’a ertelendi. Bu kapsamda İstanbul’da bin 692 yeni konut inşa edecek olan TOKİ, Silivri Alipaşa Mahallesi’nde de 758 konut ve 24 dükkanlık proje yapacak.

Söz konusu projenin daha önce 29 Mart olarak açılanan ihalesi ise 5 Nisan 2018 günü saat 14:30’da yapılacak. Proje, Silivri Alipaşa Mahallesi 2. etap 758 adet konut, 24 adet dükkan, 1 adet okul ve 1 adet cami inşaatlarının yanı sıra altyapı ve çevre düzenlemesi işini kapsıyor.

//www.degisimgazetesi.com.tr

 

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 16:49

Cem Güner

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sema Ürer
Sema Ürer - 1 yıl Önce

Silivriyi taş yığını yapmayın

Emel sarioglu
Emel sarioglu - 1 yıl Önce

Başvurular ne zaman

Ómur rezan gursu
Ómur rezan gursu - 1 yıl Önce

Bi daire sahibi olmak isterim taksitleri uygun olursa katilmak isterim yeri guzel birde sosyete pazari olursa cok daha guzel olur

Azime.   Sarıoğlu
Azime. Sarıoğlu - 1 yıl Önce

Yazılmak. İsterim. Kayıtlar. Başladımıb

Selcuk Avci
Selcuk Avci - 1 yıl Önce

Başvurular nezaman sizlere nasil ulaşicam bilgi için

Bu projenin Silivri'de Hayata geçmesi ihtiyaç sahiplerini Sevindireceğini biliyorum ve takipçisi olmalarının kendilerinin yararına çalışanlara bu projede Çalışanlara kazasız belasız teslimiyet nasip etmesini Diliyorum.
Bu projenin Silivri'de Hayata geçmesi ihtiyaç sahiplerini Sevindireceğini biliyorum ve takipçisi olmalarının kendilerinin yararına çalışanlara bu projede Çalışanlara kazasız belasız teslimiyet nasip etmesini Diliyorum. - 1 yıl Önce

Metin Kaptan

Metinnkaptan@gmail.com
Metinnkaptan@gmail.com - 1 yıl Önce

Silivri"mize hayırlı olmasını diliyorum

SIRADAKİ HABER

banner449

banner448