Silivri Hobi Bahçesi kayıtları başlıyor

14 bin metrekare alana kurulacak olan 70 metrekarelik bahçeler 200 adetten oluşacak.

Silivri Hobi Bahçesi kayıtları başlıyor

İnsanların şehir hayatının stresinden uzak olmak, kendi ürettikleri ürünleri sağlıklı bir ortamda yetiştirmek amacı ile Çeltik-Çerkezköy yolu üzerinde Eski Çeltik mevkiinde kurulması planlanan hobi bahçeleri için ön talep toplanmaya başladı. 14 bin metrekare alana kurulacak olan 70 metrekarelik bahçeler 200 adetten oluşacak.

Çeltik-Çerkezköy yolu üzerinde Eski Çeltik mevkiinde 14 bin metrekare alana kurulacak Hobi Bahçelerinde 70 metrekare bahçeye sahip 5.5 metrekarelik toplam 200 tane pergole bulunacak. Aylık kirası 200 TL olarak belirlenen hobi için ön talep toplanmaya başladı.

Hobi bahçesinde Şehir stresinden uzak bir yaşam sürdüklerini belirten Bahçem Tarımsal amaçlı Hobi Bahçeleri yönetim kurulu üyesi Ümit Kiremitçi “Doğaya duyulan özlemi gidermek amacıyla oluşturulacak hobi bahçelerine vatandaşlarımızın da yoğun ilgi göstereceğini düşünüyoruz. Bahçe komşularımız 70 metrekarelik bahçelerinde domates, biber, patlıcan gibi sebzeleri elleriyle ekebilecek, hormonsuz sebze tüketme hayalini de gerçekleştirme imkânı bulacak, üretmenin, toprakla deşarj olmanın keyfini sürecekler” dedi.

Ön taleplerin 0546 659 34 00 Numaralı telefondan yada bahcemhobibahcesi@gmail.com maili üzerinden istenilen detaylara ulaşabilineceği belirtildi.

Bahçem Tarımsal amaçlı Hobi Bahçeleri sosyal medya hesapları

Facebook.com/bahcemhobibahcesi
İnstgram @bahcemhobibahcesi

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 15:22

Cem Güner

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eren
Eren - 3 hafta Önce

MaşAllah biraz ucuz olmuş millet senelik 1000 m2 sine 100 tl ye icara veriyor bunlar aylık 200 tl kira istiyor

Paşa ekmekci
Paşa ekmekci - 3 hafta Önce

Hep böyle bir hobi bahçem olmasını istemişimdir. Şehin strezli ortamından uzaklaşnak için benim için bir fırdat

İbrahim ozturk
İbrahim ozturk - 3 hafta Önce

Harika bir proje sizi kutluyorum inşAllah hayata geçer ve bende bu projeye dahil olurum

SIRADAKİ HABER