banner387

SARTEN Ailesi piknikteydi

SARTEN Ambalaj, 45. yıldönümü kapsamında düzenleyeceği aile pikniklerinden ilkini Silivri'de gerçekleştirdi.

SARTEN Ailesi piknikteydi

SARTEN Ambalaj A.Ş.'nin 45. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Gümüşyaka Çamlık Gölet'te düzenlenen pikniğe SARTEN Ambalaj A.Ş. kurucusu Yusuf Sarıbekir, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sarıbekir, CHP eski İstanbul Milletvekili Sıdıka Aydoğan Sarıbekir, SARTEN A.Ş. yönetim kurulu üyeleri Zeren Sarıbekir Güzelbahar ve Zeynep Oğuz ile SARTEN yöneticileri, çalışanları ve aileleri katıldı.

Çalışanlara hitaben bir konuşma yapan SARTEN Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sarıbekir, “45.yıl onuruna düzenlediğimiz etkinliğe hoş geldiniz. İnşallah 50.yıla da hep birlikte gireriz. Şirketler makinalar binalar çok önemli ama en önemlisi insanlar. Sarten’i de büyüten sizlersiniz. Sizlerle beraber büyüyoruz. Son 5 yıla baktığımız zaman Sarten daha da büyüdü, ortaklarımız oldu, yeni fabrikalarımız oldu. İnanıyorum ki ileriki 5 yıllarda daha da büyüyeceğiz hep beraber, sizlerin katkılarıyla. Bakıyorum ki birçok çalışanımız 10 yıl 15 yıl hatta 45 yıllık çalışanlarımız var. Bugün 166 tane plaket veriyoruz. Hepinizle gurur duyuyoruz. Önümüzdeki yıllarda da buluşmak üzere hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.

Gün boyunca çeşitli aktivitelerin gerçekleştirildiği etkinlikte 10, 15 ve 20. yıllarını dolduran SARTEN çalışanlarına plaketleri şirket yöneticileri tarafından verildi.

1150 kişinin katıldığı etkinlikte SARTEN çalışanları aileleri ile birlikte gönüllerince eğlendi.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2017, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309