banner472

Volkan Yaran'a büyük ödül

2017 yılından beri büyük hevesle yürüttüğü “Volkan Yaran mini çalgı müzesi” İstanbul ‘da 5130 proje içerisinden “EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER Ödülü’ne layık görüldü.

Volkan Yaran'a büyük ödül

Silivri Çağrıbey Ortaokulu Müzik Öğretmeni Volkan Yaran, 2017 yılından beri büyük hevesle Turgut Reis İlkokulu’nda yürüttüğü “Volkan Yaran Mini Çalgı Müzesiİstanbul ‘da 5130 proje içerisinden “Eğitimde İyi Örnekler Ödülü"ne layık görüldü.

Önümüzdeki günlerde İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödül töreni gerçekleştirilecek. 

İstanbul'da ödül alan 111 proje için her okul sergi alanı stantlar oluşturulacak. Bu kapsamda “Volkan Yaran Mini Çalgı Müzesi” İstanbul'da tekrar sergilenerek, İstanbul Valiliği tarafından İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce ödüller ve başarı belgeleri taktim edilecek.

Sevinçli ve gururlu olduğunu belirten Volkan Yaran; ”2017 de ilk ödülümü müzik kutusu projemle almıştım bu alanda. Şimdi ki bu süreçte desteklerini esirgemeyen Turgut Reis İlkokulu Müdürü Hakan Can Hoca’ma, Müdür Yrd. Mehmet Hoca’ma ve tüm emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Mesleğimde her daim heyecan ve sevincimin daim olması ümidiyle” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 10:11

Cem Güner

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülten  Kaya
Gülten Kaya - 2 ay Önce

Tebrikler Volkan Bey.

Filiz Acay
Filiz Acay - 2 ay Önce

Tebrikler harikasınız öğretmenim

SIRADAKİ HABER