banner387

Mektebimden futbola destek

TPFD Başkanı Hakan Ünsal ve Mektebim Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kalko arasında imzalanan anlaşmaya göre TPFD üyelerinin çocuklarına anaokulundan liseye kadar Mektebim’in tüm kampüslerinde yaptıracakları yeni kayıtlar için güncel kayıt ücretleri üzerinden indirim imkânı sağlandı.

Mektebimden futbola destek

Türkiye’de profesyonel futbolcu statüsünde görev yapan sporcular tarafından, ülke futboluna hizmet etmek, karşılıklı yardım ve dayanışma içinde teknik, sosyal, kültürel ve ekonomik sorunları ortaya çıkarmak, bu yönde araştırmalar ve çalışmalar yaparak çözüme ulaştırmak amacıyla 1992 yılında kurulan Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği ve Türkiye genelinde 52 kampüsü, 165 okulu ve 30 bine yakın öğrencisi bulunan Mektebim önemli bir iş birliği anlaşmasına imza attı.

TPFD (Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği ) Başkanı Hakan Ünsal ve Mektebim Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kalko arasında imzalanan anlaşmaya göre TPFD üyelerinin çocuklarına anaokulundan liseye kadar Mektebim’in tüm kampüslerinde yaptıracakları yeni kayıtlar için güncel kayıt ücretleri üzerinden indirim imkânı sağlandı. Ayrıca (TPFD) Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Yönetim Kurulu tarafından belirlenecek yardıma ihtiyacı olan başarılı öğrencilere Mektebim kampüslerinde eğitim desteği verilerek %100 burs imkânı sağlanacak. İmzalanan eğitimde işbirliği anlaşması ile TPFD ve Mektebim arasında sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirilerek çalışmalar sürdürülecek.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner309