Maşalacı’dan İletişim semineri

Maşalacı Kreşinin salonunda düzenlenen iletişim seminerine Öğretmenlerin yanısıra Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Yeni Mahalle Muhtarı Yavuz Alçı, Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Seyfi Ünlü katıldı. Uzman Eğitmenler tarafından sunum yapılan iletişim seminerinde, olaylara ben değil sen olarak bakılmasına dikat çekildi. Günümüzde insanların en çok korktuğu şeyin totplulun önünde konuşma korkusu olduğuna dikkat çeken uzamanlar, insanlar ölümden çok toplum önünde konuşmaktan korktuklarını ifade ettiler. Maşalacı; “ Herkese bir şeyler katacak” Silivri Özel Maşalacı Kreş Ve Anaokulunda düzenlenen sunum öncesinde kurum yetkililerinden Emrah Maşalacı; “ Düzenlediğimiz bu s

Maşalacı’dan İletişim semineri

Maşalacı Kreşinin salonunda düzenlenen iletişim seminerine Öğretmenlerin yanısıra Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Yeni Mahalle Muhtarı Yavuz Alçı, Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Seyfi Ünlü katıldı.

Uzman Eğitmenler tarafından sunum yapılan iletişim seminerinde, olaylara ben değil sen olarak bakılmasına dikat çekildi. Günümüzde insanların en çok korktuğu şeyin totplulun önünde konuşma korkusu olduğuna dikkat çeken uzamanlar, insanlar ölümden çok toplum önünde konuşmaktan korktuklarını ifade ettiler.

Maşalacı; “ Herkese bir şeyler katacak”

Silivri Özel Maşalacı Kreş Ve Anaokulunda düzenlenen sunum öncesinde kurum yetkililerinden Emrah Maşalacı; “ Düzenlediğimiz bu sunumun katılan herkesin öğreteceğine, bilgilerine ek olarak bir şeyler katacağına inanıyorum. Sunumumuza Kurumumuzda çalışanların ve eğitmenlerin yanı sıra dışarıdan da dinleyiciler geldi. Bu sunumda herkesin kendine bilgiler alacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan sunum 9 öğretmen eşliğinde gerçekleşti. Öğretmenler, Deneyimsel tasarım öğretisinden, sahne sunum becerilerinden ve 3 boyutlu iletişimden bahsettiler. Günlük hayatta iletişim halinde olunan toplum içerisinde nasıl konuşulması gerektiği, sahne üzerindeyken konuşmaların nasıl ne şekilde yapılırsa etkili olacağı konusunda katılanları bilgilendirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER