banner477

banner476

Maşalacı’dan İletişim semineri

Maşalacı Kreşinin salonunda düzenlenen iletişim seminerine Öğretmenlerin yanısıra Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Yeni Mahalle Muhtarı Yavuz Alçı, Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Seyfi Ünlü katıldı. Uzman Eğitmenler tarafından sunum yapılan iletişim seminerinde, olaylara ben değil sen olarak bakılmasına dikat çekildi. Günümüzde insanların en çok korktuğu şeyin totplulun önünde konuşma korkusu olduğuna dikkat çeken uzamanlar, insanlar ölümden çok toplum önünde konuşmaktan korktuklarını ifade ettiler. Maşalacı; “ Herkese bir şeyler katacak” Silivri Özel Maşalacı Kreş Ve Anaokulunda düzenlenen sunum öncesinde kurum yetkililerinden Emrah Maşalacı; “ Düzenlediğimiz bu s

banner483
Eğitim 26.09.2012, 15:06
Maşalacı’dan İletişim semineri
banner490

Maşalacı Kreşinin salonunda düzenlenen iletişim seminerine Öğretmenlerin yanısıra Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Yeni Mahalle Muhtarı Yavuz Alçı, Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Seyfi Ünlü katıldı.

Uzman Eğitmenler tarafından sunum yapılan iletişim seminerinde, olaylara ben değil sen olarak bakılmasına dikat çekildi. Günümüzde insanların en çok korktuğu şeyin totplulun önünde konuşma korkusu olduğuna dikkat çeken uzamanlar, insanlar ölümden çok toplum önünde konuşmaktan korktuklarını ifade ettiler.

Maşalacı; “ Herkese bir şeyler katacak”

Silivri Özel Maşalacı Kreş Ve Anaokulunda düzenlenen sunum öncesinde kurum yetkililerinden Emrah Maşalacı; “ Düzenlediğimiz bu sunumun katılan herkesin öğreteceğine, bilgilerine ek olarak bir şeyler katacağına inanıyorum. Sunumumuza Kurumumuzda çalışanların ve eğitmenlerin yanı sıra dışarıdan da dinleyiciler geldi. Bu sunumda herkesin kendine bilgiler alacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan sunum 9 öğretmen eşliğinde gerçekleşti. Öğretmenler, Deneyimsel tasarım öğretisinden, sahne sunum becerilerinden ve 3 boyutlu iletişimden bahsettiler. Günlük hayatta iletişim halinde olunan toplum içerisinde nasıl konuşulması gerektiği, sahne üzerindeyken konuşmaların nasıl ne şekilde yapılırsa etkili olacağı konusunda katılanları bilgilendirdiler.

Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 18 Ağustos 2019
İmsak 04:33
Güneş 06:09
Öğle 13:13
İkindi 17:01
Akşam 20:07
Yatsı 21:36
Günün Karikatürü Tümü