banner463

Engellilerin Öğretmenler Günü coşkusu

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri Lions Leo Dernekleri Esen İbak Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen Öğretmenler Günü kutlamasına katılarak engelli öğrencilerle bir araya geldi.

Engellilerin Öğretmenler Günü coşkusu

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Ercan ve Halkla İlişkiler Müdürü Meral Türkmen Terlikçi ile birlikte Silivri Lions Leo Dernekleri Esen İbak Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen Öğretmenler Günü kutlamasına katıldı.

Engelli öğrencilerin alkışlarla karşıladığı Başkan Işıklar, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Öğretmen Günü’ne özel video sunumların yapıldığı programda; Işıklar, eğitimcilerin gününü kutlayan bir konuşma gerçekleştirdi. Engelli öğrencilerin öğretmenlerine hitaben okuduğu şiirler, salonda büyük alkış aldı.

Başkan Işıklar, öğrencileri performansları için ayrı ayrı tebrik etti.

IŞIKLAR ÖĞRETMENLERİN GÜNܒNÜ KUTLADI

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenler için kişiye özel hazırlattığı belediye logolu Moleskine defter ve kalemleri okulda katıldığı Öğretmenler Günü kutlaması sırasında eğitimcilere takdim etti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner465

banner464