Işıklar kurban kesim yerlerini denetledi

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bayramda kurban kesim ve satış yerlerini gezerek, kurbanlıklarını kestiren vatandaşların bayramlarını kutladı.

Işıklar kurban kesim yerlerini denetledi

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Kurban Bayramı’nda ilçe genelinde belirlenen kurban kesim ve satış yerlerini gezdi. Kurbanlıklarını kestiren vatandaşların bayramlarını kutlayan Başkan Işıklar, kurban satışı ve kesimi yapan görevlilere de kolaylıklar diledi. Kurban Bayramı’nın ilçe genelinde sorunsuz geçmesi adına çalışmaları sürdürdüklerini belirten Işıklar, belediyeye ait kurban kesim ve satış yerlerinde su düzeni, bay ve bayan tuvaletleri, çöp konteynerleri ile her türlü hijyenik şartların oluşturulduğunu belirtti.

IŞIKLAR’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Silivri Belediyesi’nin kurban satış ve kesim yerlerinde ki düzenli ve kullanışlı sistem için Başkan Işıklar’a teşekkür eden vatandaşlar; “Zabıtalar yaşanabilecek tatsız durumlara karşı sürekli kontrol halindeler, kurban kesecek ve satacak olanlar için her şey düşünülmüş ve tüm imkânlar sağlanmış. Başkana gösterdiği kolaylıklar için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER